Prepravné podmienkyPrepravné podmienky pre Slovenskú republiku

Cena za expedíciu zásielky so službou DOBIERKA spoločnosťou SDS dodanie do 24h podmienka tovar musí byť objednaný do 13 hodiny dňa pred ktorým má byť tovar dodaný k zákazníkovi. Balíky dlhšie ako 4m ,cena dohodou s obchodný zástupcom nakoľko tieto balíky majú individuálnu cenu prepravy. Pri každej zásielke bude účtované balné 3 eur.

objednávka Expedícia
zásielka do 100 Eur 8 Eur
zásielka od 100 do 299 Eur 6 Eur
zásielka od 300 do 499 Eur 3 Eur
zásielka nad 500 Eur 0 Eur

Cena za expedície našou dopravou kde objednávka musí presiahnuť pri kovaní 300,- Eur alebo pri MDF dvierkach 200 Eur. Pokiaľ je objednávka MDF dvierok aj nábytkového kovania súčastne expedovaná , je potrebné uviesť danú súvislosť do objednávky, nakoľko uvedené pracoviská pracujú samostatne.

pondelok: Západné Slovensko
streda: Severozápad Slovenska
piatok: Horné, Stredné Ponitrie a Východné Slovensko


objednávka expedícia
zásielka od 150 do 299 Eur 6 Eur iba MDF dvierka alebo náb. kovanie nie kombinácia
zásielka od 300 do 499 Eur 3 Eur cena MDF dvierka+náb.kovanie
zásielka nad 500 Eur 0 Eur cena MDF dvierka+náb.kovanie


VŠETKY CENY SÚ UVEDENÉ BEZ DPH

Pri preberaní tovaru si skontrolujte počet kusov balíkov (je uvedený na štítku nalepenom na balíku napr. 1/5, 10/10, 1/1 {číslo balíka/počet balíkov}) a stav balenia. Zásielku ODPORÚČAME rozbaliť pred kuriérom a preveriť nepoškodenosť tovaru. Ako náhle zistíte, že tovar ktorý Vám bol doručený, je poškodený, požiadajte kuriéra o spísanie škodového protokolu..

NEZABÚDAJTE, že svojim podpisom na prepravnom liste súhlasíte, že ste tovar prevzali kompletný a nepoškodený. Na možnú reklamáciu máte 24 hodín od prevzatia zásielky a podpísania prepravného listu !

Žiadame Vás o kompletné prekontrolovanie obsahu doručenej zásielky do 24 hodín od jej prijatia, inak Vám nemôžeme reklamovať nesprávne dodaný alebo poškodený tovar.Viac informácíí pri reklamácii získate na tel čísle 0918 312 949 alebo 0905 358 509

Prepravné podmienky pre Českú republiku

Zásielky službou dobierka posielame spoločnosťou Geis ktorá robí rozvoz vždy v utorok a štvrtok ,kde objednávky musia byť sumarizované vždy do utorka a piatku daného týždňa. Pri každej zásielke bude účtované balné 3eur.

objednávka expedícia za tovar dodaný vždy vo štvrtok GEIS dobierka
zásielka do 100 Eur expedícia 13 Eur
zásielka od 100 do 299 Eur expedícia 8 Eur
zásielka od 300 do 499 Eur expedícia 6 Eur
zásielka nad 500 Eur expedícia 0 Eur


Cena za expedíciu našou dopravou kde objednávka musí presiahnuť pri nábytkovom kovaní 300,-Eur alebo pri MDF dvierkach 200,- Eur. Balíky dlhšie ako 4m sa posielajú vždy spoločnosťou SDS cena po dohode s obchodným zástupcom. Pokiaľ je objednávka MDF dvierok aj nábytkového kovania súčasne expedovaná, je potrebne uviesť danú súvislosť do objednávky, nakoľko uvedené pracoviská pracujú samostatne.
Ezpedícia našou dopravou je realizovaná v pondelok a v stredu, pričom v pondelok sa vozí Morava a Stredné Čechy a v stredu sa vozia Západné a Stredné Čechy.

cena zásielky od 150 do 300Eur expedícia 8 Eur len MDF dvierka bez kombinácie s nábytkovým kovaním
cena zásielky od 300 do 500 Eur expedícia 6 Eur MDF dvierka +nábytkové kovanie
cena zásielky od 500 do 700 Eur expedícia 3 Eur MDF dvierka +nábytkové kovanie
cena zásielky od 700 a viac Eur expedícia 0 Eur MDF dvierka +nábytkové kovanie

VŠETKY CENY SÚ UVEDENÉ BEZ DPH

Pri preberaní tovaru si skontrolujte počet kusov balíkov (je uvedený na štítku nalepenom na balíku napr. 1/5, 10/10, 1/1 {číslo balíka/počet balíkov}) a stav balenia. Zásielku ODPORÚČAME rozbaliť pred kuriérom a preveriť nepoškodenosť tovaru. Ako náhle zistíte, že tovar ktorý Vám bol doručený, je poškodený, požiadajte kuriéra o spísanie škodového protokolu..

NEZABÚDAJTE, že svojim podpisom na prepravnom liste súhlasíte, že ste tovar prevzali kompletný a nepoškodený. Na možnú reklamáciu máte 24 hodín od prevzatia zásielky a podpísania prepravného listu !

Žiadame Vás o kompletné prekontrolovanie obsahu doručenej zásielky do 24 hodín od jej prijatia, inak Vám nemôžeme reklamovať nesprávne dodaný tovar.Viacinformácíí pri reklamácii získate na tel čísle 0918 312 949 alebo 0905 358 509

Magyarországi szállítási feltételek

Az általunk forgalmazott termékeket a G.Englmayer csomagküldő szolgálat segítségével juttatjuk el az Ön által megadott szállítási címre, kiszállítás mindig szerdán történik, míg a megrendelések péntekig kerülnek összesítésre a szállítás előtt. Nettó 800 Eur feletti megrendelés esetén a szállítási költséget magunkra vállaljuk. A szállítás díjához minden esetben csomagolási költséget számítunk fel 3 EUR értékben.

Szállítás díja az áru értékétől függően
megrendelés értéke a szállítás díja
0 - 100 Eur 7 Eur
100,01 - 300 Eur 11 Eur
300,01 - 500 Eur 15 Eur
500,01 - 800 Eur 20 Eur
800,01 és több Eur 0 Eur

Árak saját szállítóautónkkal, mely megrendelés meg kell hogy haladja az 500 Eur-t a bútorvasalatatok + MDF frontok kombinálásával, ahol a megrendelést mindig az adott héten péntekig vesszük fel a szállítás előtt, s mindig a következő hét keddi napján szállítjuk. Amennyiben a megrendeléskor vasalat és frontszállítás is van, az adott összefüggést jelezni kellene mgrendeléskor, mivel a fent említett részlegek külön dolgoznak.

Saját szállító autónkkal nettó 1000 Eur feletti megrendelés esetén a szállítási költséget magunkra vállaljuk.
megrendelés értéke a szállítás díja
500-1000 Eur 8 Eur
1000,01 és több Eur 0 Eur

A megrendelés árába az adott MDF front + bútorvasalat megrendelésének összege számít bele.

A megrendelés árába az adott MDF front + bútorvasalat megrendelésének összege számít bele, melyet előre jelezni kell, hogy mindkét termék megrendelésre került.

A 4 méternél hosszabb csomagokat mindig a a G.Englmayer csomagküldő szolgálat segítségével juttatjuk el, ahol az Ön kereskedelmi képviselője mondja meg Önnek az egyedi árat. AZ ÁRAK ÁFA NÉLKÜL ÉRTENDŐEK

Az áru átvételekor kérjük, ellenőrizze a csomagok számát (melyet megtalál a csomagra ragasztott címkén, pl. 1/5, 10/10, 1/1 ((csomag száma/csomag db száma))) és a csomagolás állapotát. JAVASOLJUK a szállítmány kicsomagolását a futárral együtt és győzödjön meg a csomag sértetlenségéről. Ha véletlenül észleli, hogy a leszállított áru sérült, kérjen jegyzőkönyvet a kárról a futártól.

NE FELEDJE, hogy a fuvarlevél aláírásával elismeri, hogy az árut átvette épen és hiánytalanul. Az esetleges követelésre az áru átvétele és a fuvarlevél aláírása után 24 óra áll rendelkezésére!

Arra kérjük, hogy 24 órán belül az áru átvétele után teljes egészében ellenőrizze le a szállítmány tartalmát, ellenkező esetben nem tudjuk elfogadni a nem megfelelően leszállított áru reklamációját. További információt a reklamációkról a következő telefonszámon kaphatnak: +36305330712 Fekete Nóra, +36303722425 Bohus Tamás

Prepravne podmienky firmy LUNIT pre rozvoz velkoplošných materiálov pre Slovenskú republiku

Rozvoz veľkoplošných materiálov, vykonávame autami do 1,5t alebo do 9,5t. Materiál vozíme kusovo alebo paletovo, prípadne narezaný a ohranený materiál naložený na paletách. Rozvozové dni sú určené podľa okresov a závozových dní.

Cena za dopravu v meste Zvolen a okolie do 10 km je 5 Eur
Cena za dopravu v meste Zvolen a okolie do 30 km je 10 Eur
Cena za dopravu mimo okruhu ZV - 30km je 15 Eur

Rozvozový deň Mestá a Okresy
Pondelok KA, Šahy, VK, BS, ZC, Nová Baňa, BB, BR, ZV
Utorok DS, GA, TT, BA, ZV, ZC, Nová Baňa, LV, SA, NZ
Streda RK, MT, LM, PP, SN, ZV, BB, DK, TR
Štvrtok PD, ZH, BN, TN, TO, ZV, PE
Piatok DT, Hriňová, PT, LC, RS, Tornaľa, RV, ZV, RA

Objednávku je potrebné posielať vždy 2 dni pred daným závozom , pokiaľ sa jedná o veľkoplošný materiál. Ak sa jedná o materiál, ktorý sa reže a hranuje, je doba potrebná na pripravenie do vývozu 5 pracovných dní.

POZNÁMKA: Kilometrové vzdialenosti sú počítané zo sídla firmy Lunit, s.r.o. (Na Rákoši 9263 Zvolen) na adresu zákazníka. V cene dopravy nie je zahrnutá vykládka tovaru. Objednávky je možné robiť na www.lunit.eu