Kontakt

LUNIT s.r.o.

Nábytkové kovanie, fóliované dvierka
Na Rákoši 9263, 96001 Zvolen

IČO: 45515093
DIČ: 2023022408
IČ-DPH: SK2023022408

GPS

48.584113124, 19.124193192
48° 35' 2.807246" N
19° 7' 27.0954895" E

Otváracie hodiny

pondelok - piatok: 7.00 - 17.00
sobota: zatvorené
nedeľa: zatvorené

MDF dvierka objednávky

fax: 0455441283
tel.: 045 683 0900
tel.: 0905358509
e-mail: lunit@lunit.sk
e-mail: dvierka@lunit.sk

Nábytkové kovania

predajňa-objednávky
fax: 0455441283
tel.: 045 683 0900
tel.: 0918312949
e-mail: lunit@lunit.sk
e-mail: kovanie@lunit.sk

Veľkoplošné materiály

predaj - porez - hranovanie
tel.: 0456830900
tel.: 0456830903
e-mail: dosky@lunit.sk

Technická podpora
Fóliované dvierka

Martin Ščípa
e-mail: scipa@lunit.sk
mobil: 0948035805

Technická podpora
Nábytkové kovanie

Martin Závalec
e-mail: zavalec@lunit.sk
mobil: 0948516254

Obchodný riaditeľ

Martin Závalec
e-mail: zavalec@lunit.sk
mobil: 0948516254

Oddelenie nákupu

Ing. Roman Blaho
e-mail: blaho@lunit.sk
mobil: 0903534386

Obchodní zástupcovia SR




  Ing.Ján Kvasna Stred - Sever
mobil Orange: 0905644228
e-mail: kvasna@lunit.sk

  Ing.Marek Timko Stred-východ
mobil T-mobile: 0911 500 638
e-mail: timko@lunit.sk

  Eduárd Dorčák - Východ
mobil T-mobile: 0911 328 761
e-mail: dorcak@lunit.sk

  Michal Šimko STRED
mobil: 0903 424 714
e-mail: simko@lunit.sk

  Ing. Jozef Benko Západ
mobil: 0903 105 412
e-mail: benko@lunit.sk

Obchodní zástupcovia ČR




  Ondřej Solich ČR Stred-východ
mobil: +420 702 031 541
e-mail: solich@lunit.sk

  Eva Hanzlová ČR Južná Morava
mobil: +420 722 926 695
e-mail: hanzlova@lunit.sk

Obchodní zástupcovia HU




  Ing.Fekete Nóra HU
mobil: +036305330712
e-mail: lunit.hu@gmail.com

  Tomáš Bohuš HU
mobil: 0036 303 722 425
e-mail: bohus@lunit.sk

  Peter Gergely HU
mobil: 0036 308 598 016
e-mail: gergely@lunit.sk

Obchodní zástupcovia PL




LUNIT POLSKA
ul.Strzelców Bytomskich 98
41-906 Bytom
tel: +48 509 949 184
e-mail: fronty@lunitpolska.eu

Dyrektor handlowy:
tel.: +48 515 668 521
e-mail: p.niedbala@lunitpolska.eu

Przedstawiciele handlowi
tel: + 48 517 412 777
e-mail: s.niedbala@lunitpolska.eu
tel: + 48 518 171 002
e-mail: r.gorczyca@lunitpolska.eu

Akcesoria:
tel.: +48 518 635 638
e-mail: akcesoria@lunitpolska.eu

Fronty:
tel.: +48 509 949 184
e-mail: fronty@lunitpolska.eu